АвтоЗАЗ-Сервіс 

Киев

Сферы деятельности

Автомобильный бизнес

Я хочу тут работать
×

АвтоЗАЗ-Сервіс 

Дистриб’юторська компанія «АвтоЗАЗ-Сервіс», що входить до складу найбільшого в Україні автомобільного холдінгу Корпорації «УкрАвто», розпочала свою діяльність у 2002 році.

Компанія є авторизованим ексклюзивним імпортером та дистриб’ютором автомобілів  ЗАЗ та запасних частин до них

На даний момент автомобілі  ЗАЗ можливо купити у будь-якому регіоні України Популярність цих автомобілів дозволяє нашій компанії займати позицію безперечного лідера на вітчизняному автомобільному ринку. Наприклад в 2010 році компанією було продано автомобілів, 35.73% ринку нових автомобилів в Україні.

Ми розуміємо, що є лідером ринку завдяки нашим працівникам. Саме тому належну увагу керівництво приділяє персоналу компанії - це дотримання законодавства про працю; конкурентна заробітна плата; недержавне пенсійне страхування; системне навчання персоналу в навчальних центрах компанії та за кордоном; організація відпочинку працівників: екскурсії, корпоративні заходи (bowlingclub , paintball , rafting) .

Наша компанія постійно рухається вперед, ми виводимо на ринок України нові автомобільні бренди, з’являються нові напрямки діяльності – компанія стрімко розвивається, зростає і кількість нашого персоналу.

На даний момент ми зацікавлені в співпраці з фахівцями на наступні посади: